Usługi konserwatorskie

PODPISANIE UMOWY O WSPÓŁPRACY SKRACA CZAS REAKCJI

KONSERWATOR NA TELEFON 600 774 362

usuwanie awarii wrocław  – Pogotowie techniczne wrocław i okolice

 Ta usługa jest szczególnie przydatna w różnych sytuacjach awaryjnych np. pęknięta rura , cieknący kran , niedrożna kanalizacja nie grzejący kaloryfer jak również awaria elektryczna, brak zasilania , wymiana źródeł światła, zatrzaśnięte drzwi w  domu oraz w firmie, zepsuty klimatyzator, nie działająca wentylacja, nieszczelność instalacji gazowej itd.  po zlokalizowaniu awarii  w miarę możliwości usuwamy awarie od ręki posiadamy profesjonalną kamerę inspekcyjną pomocną w ustalaniu niewidocznych awarii, posiadamy także profesjonalny sprzęt do trasowania ( znajdowania) kabli i przewodów elktrycznych które uległy awarii w ścianach, podłodze w ziemi, mamy również kalibrowany na bieżąco sprzęt niezbędny do pomiarów elektrycznych , gazowych, wydajności klimatyzatorów i wentylacji wystarczy zadzwonić tel. 600 774 362 każda nawet najmniejsza awaria jest dla nas ważna nie lekceważymy żadnego zgłoszenia.

Mamy specjalne promocje cenowe dla osób starszych !

Obsługujemy FIRMY , DOMKI JEDNORODZINNE , MIESZKANIA , WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE.

USŁUGI KONSERWATORSKIE DLA FIRM 

WARTO PODPISAĆ UMOWĘ NIE MUSICIE PAŃSTWO SZUKAĆ FACHOWCÓW W RAZIE AWARII

                                          

Usługę dedykujemy firmom oraz instytucjom
Usługa polega na podpisaniu umowy z firmą , która dotyczy usuwania usterek i awarii w dziedzinie instalacji elektrycznych, gazowych, hydraulicznych i sanitarnych oraz klimatyzacji i wentylacji jak również usuwaniu usterek ślusarsko-stolarskich.

Podpisujemy także umowy na serwis klimatyzacji i wentylacji z niezmiennością ceny za przeglądy w okresie trwania umowy dzięki takiej umowie serwisowej mają Państwo gwarancję szybkiej reakcji w przypadku awarii klimatyzatora czy też wentylacji nawet w pełni sezonu.
Dzięki takiej usłudze nie musicie Państwo pamiętać o przeglądach serwisowych sami o tym przypominamy. Dodatkowo macie Państwo możliwość skorzystania z innych naszych usług elektryczych, hydraulicznych, gazowych, ślusarsko – stolarskich.

DORADZTWO TECHNICZNE !!!

 Usługa ta polega na pomocy technicznej doradztwie oraz pomocy klientowi w doborze i zakupie materiału – sprzętu, sposobu przeprowadzenia instalacji, wymiarowaniu urządzeń, pomiarów strat lub zysków ciepła w razie pytań prosimy o kontakt +48600774362

 

 

Współpracujemy również z fachowcami i firmami z innych branż np tynki , gładzie ,glazura, suche zabudowy cyklina parkieciarstwo które możemy z czystym sumieniem poecić w przypadku pytań prosimy o kontakt tel +48600774362

– Wycena materiału – kosztorysowanie jest odpłatne (pełny kosztorys pracy oraz materiałowy nie mylić z ofertą) jeśli klient zdecyduje się na naszą
usługę wycena oraz kosztorys jest gratis. CAŁKOWITA WYCENA jest możliwa po oględzinach miejsca montażu oraz po okazaniu planów i projektów.

Sama Oferta jest oczywiście bezpłatna.

Oferta zawiera cenę końcową materiału netto , cenę końcową robocizny netto  wyszczególnienie przebiegu prac warunki płatności i terminy oferta po podpisaniu przez obie strony jest traktowana jak umowa.

Dzwoniąc do nas z pytaniem o to ile będzie kosztowało usunięcie bliżej nieokreślonej usterki , niestety nie otrzymacie państwo jednoznacznej odpowiedzi, na cenę składa się lokalizacja usterki ,stopień trudności pracy , dodatkowy materiał , czas spędzony na diagnozowaniu i naprawie oraz oczywiście dojazd.

– Dojazd do klienta w granicach miasta zryczałtowany 60 pln netto poza granicami miasta 1,3 pln netto za kilometr w obie strony

– Wszystkie ceny jakie podajemy klientom są cenami netto !!!

– Za wszystkie wykonane usługi bierzemy pełną odpowiedzialność

– Pracujemy na materialach własnych ale nie koniecznie

– Służymy fachowym doradztwem technicznym

– Posiadamy transport.

TEL.+48600774362

e-mail instalatorkonserwator@vp.pl

orientacyjna cena usług konserwatorskich znajduje się w zakładce cennik.

Brak możliwości komentowania.

  • Najszybszy serwis elektryk hydraulik klimatyzacja Wrocław