Odwiedziło nas: 101054

Instalator Konserwator w serwisie Rzetelna Firma

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

STRONA GŁÓWNA
O NAS
AKTUALNOŚCI
PROMOCJE
Cenniki klimatyzacji
Katalogi klimatyzacji

USŁUGI:

INSTALACJA KLIMATYZACJI
SERWIS KLIMATYZACJI
INSTALACJA WENTYLACJI
ELEKTRYCZNE
HYDRAULICZNE
GAZOWNICZE
ŚLUSARSKIE
KONSERWATORSKIE
SKLEP Z KLIMATYZACJĄ
GALERIA
CIEKAWE LINKI
KONTAKT
CENNIK




płatności kartą płatniczą i kredytową na miejscu u klienta

Akceptujemy płatności kartą na miejscu u klienta

 

SYSTEMY KLIMATYZACJI !!!

Prowadzimy sprzedaż montaż i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny klimatyzatorów, KLIMATYZATOR DO MIESZKANIA , DOMU , FIRMY , pompy ciepła wielu znanych i sprawdzonych marek - wykonujemy ich instalację i uruchomienie. A w razie awarii naprawiamy. Posiadamy autoryzację na sprzedaż montaż oraz serwis klimatyzacji wielu firm.

FUJI , FUJITSU , LG , AIRWELL , TOSHIBA , GREE, MITSUBISHI, SAMSUNG,AIRCOOL, SINCLAIR prowadzimy autoryzowany serwis , Na urządzenia udzielamy gwarancji od trzech do pięciu lat w zależności od producenta. Jeśli zakupią Państwo klimatyzator wraz z montażem my przejmujemy rękojmię na klimatyzator i udzielamy gwarancji producenta. Prawie każde urządzenie posiada klasę energetyczną "A" oraz certyfikat zgodności i atest Państwowego Zakładu Higieny. Zgodnie z dyrektywą UNII EUROPEJSKIEJ wszystkie nowoczesne urządzenia powinny pracować na ekologicznym czynniku chłodniczym, w przypadku klimatyzacji jest to wieloskładnikowy czynnik chłodniczy R-410A ( zwany potocznie freonem.) Prowadzimy program klimatyzator wrocław - nasza firma przypomina o terminach przeglądów klimatyzacji

Wymiennik

TYPY KLIMATYZATORÓW

- Klimatyzator ścienny, posufitowy,kasetonowy,przypodłogowy,okienny,narożny,kanałowy,przenośny

 

SYSTEMY KLIMATYZACJI

Wymiennik - Mono SPLIT składa się on z jednostki zewnętrznej i jednostki wewnętrznej taki system stosuje się przy schładzaniu lub ogrzewaniu jednego pomieszczenia.
- Multi SPLIT składa się z jednostki zewnętrznej oraz dwóch , trzech lub czterech , pięciu itd jednostek wewnętrznych ten system stosowany jest przy większej ilości pomieszczeń do schłodzeniabądź ogrzania nazywamy go potocznie dual,trial,quatrro. System VRF pozwala na zamontowanie wielokrotności jednostek wewnętrznych


- System Kanałowy, jest to system, który pozwala na schłodzenie, bądź ogrzanie wielu pomieszczeń składa się on z jednostki zewnętrznej i jednostki wewnętrznej z tym że jednostka wewnętrzna jest zazwyczaj schowana pod sufitem bądź na strychu, jest niewidoczna, wszystkie pomieszczenia podłączone są kanałami tak zwanym zasilaniem i powrotem z jednostką wewnętrzną, jest również możliwość podłączenia czerpni świeżego powietrza wtedy urządzenie pracuje na recyrkulacji dzięki czemu w każdym pomieszczeniu jest czyste i świerze powietrze.


- System Kasetonowy jest to system stosowany w sufitach podwieszanych termateks lub rigips urządzenie równomiernie rozprowadza powietrze z czterech stron w niektórych urządzeniach jest możliwość podłączenia jednego lub dwóch kanałów do innych pomieszczeń te urządzenia charakteryzują się większą mocą niż klimatyzatory ścienne.


-System Okienny te klimatyzatory stosuje się we wnękach okiennych lub przebiciach ściennych klimatyzator okienny jest monolitem więc Przód jest wewnątrz schłdzanego bądź ogrzewanego pomieszczenia a tył na zewnątrz. Stosuje się je tam gdzie nie ma możliwości posadowienia jednostki zewnętrznej (SKRAPLACZ)


-System Przypodłogowy stosuje się wtedy gdy nie ma możliwości zamontowania urządzenia pod sufitem bądź na ścianie wygląda ono jak moderny kaloryfer.


-System Podsufitowy stosowany jest gdy nie ma możliwości montażu klimatyzatora na ścianie oraz wtedy gdy potrzebna jest większa moc chłodnicza lub grzewcza, te urządzenia charakteryzują się większą mocą niż inne i są bardzo wydajne.


-System klimatyzacji Przenośnej stosuje się tam gdzie nie ma możliwości zamontowania wyżej wymienionych systemów, niestety klimatyzatory przenośne mają kilka wad są bardzo głośne, oraz niezbędne jest odprowadzenie ciepła na zewnątrz pomieszczenia.

PODSTAWOWE INFORMACJE

Wymiennik

Wszystkie klimatyzatory posiadają pompę ciepła tak zwany odwrócony cykl pracy.

 

WAŻNE Z DNIEM 1 STYCZNIA 2013 ROKU WSZEDŁ W ŻYCIE ZAKAZ WWOZU NA TEREN UNII EUROPEJSKIEJ URZĄDZEŃ KLIMATYZACJI O KLASIE ENERGETYCZNEJ NIŻSZEJ NIŻ "A" W PRAKTYCE ZNIKNĄ Z RYNKU WSZYSTKIE KLIMATYZATORY TYPU ON/OFF można je jeszcze sprzedawać ale tylko do wyczerpania zapasów magazynowych.


- Klimatyzator Inverter droższy w zakupie ale tańszy w eksploatacji oszczędność energi Elektrycznej do 40% w skali roku w porównaniu do urządzeń konwencjonalnych tak zwanych on-off. tryb pracy invertera stały ze zmienną pracą sprężarki dzięki zastosowaniu przetwornicy w tych urządzeniach sprężarka pracuje na tak zwanym falowniku i reguluje pracę sprężarki zgodnie z zapotrzebowaniem na chłód lub ciepło klimatyzatory te mają wyższe niż inne zakresy pracy w niskich temperaturach do -15st C maja 100% sprawności on-off  wydajność traci już przy -5   -7 st C

Współczynnik "SCOP" oraz "SEER" w urządzeniach konwencjonalnych wynosi do 3 Oznacza to wydajność energetyczną na 1 kilowat pobranej mocy oddaje 3 kilowaty SCop – grzanie SEer- chłodzenie.

W przypadku urządzeń INVERTER współczynniki są wyższe nawet do 4,5


Przedział mocy chłodniczej sprzedawanych urządzeń od 2 kw do 16 kw Na specjalne zamówienie dostarczamy również urządzenia większej mocy.
Sprzedaż montaż serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na urządzenia UDZIELAMY gwarancję w zależności od producenta od 2 do 5 lat.
Przeprowadzamy naprawy bieżące klimatyzacji, wymiana sprężarek, układów elektroniki, wymianę elektrozaworów ( zaworów rozprężnych) odzysk czynnika chłodniczego, diagnostyka i pomiary,  zgodnie z dyrektywą unii europejskiej wymieniamy czynnik r-22 na zamienniki oraz wykonujemy wiele innych czynności serwisowych.

Kupując u nas klimatyzator z montażem mają Państwo gwarancję żetelnego serwisowania przez cały okres użytkowania( nie muszą Państwo pamiętać o terminie przeglądu i odgrzybiania), jak również serwis gwarancyjny i dostępność części zamiennych po gwarancji w razie pytań proszę o kontakt 600 774 362.

Zapraszamy do naszego sklepu www.klimatyzacja-instalacja.pl

 
 
 
AKCEPTUJEMY  KARTY PŁATNICZE NA MIEJSCU U KLIENTA
płatności kartą płatniczą i kredytową na miejscu u klienta

Kontakt

TELEFON: 600 774 362

Twój adres email lub telefon:

Twoje imię:

Twoje zapytanie:

ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO NA ZGŁOSZENIA
E-MAIL ODPOWIADAMY PO GODZ 19.00 LUB DNIA NASTĘPNEGO PRZED GODZ 7.00


Zobacz promocje i szczegóły - montaż klimatyzacji

Wszystkie prawa do zdjęć i treści zastrzeżone dla InstalatoKonserwator.pl. Ostatnia aktualizacja strony: 2017-12-20 06:30:56