Odwiedziło nas: 101056

Instalator Konserwator w serwisie Rzetelna Firma

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

STRONA GŁÓWNA
O NAS
AKTUALNOŚCI
PROMOCJE
Cenniki klimatyzacji
Katalogi klimatyzacji

USŁUGI:

INSTALACJA KLIMATYZACJI
SERWIS KLIMATYZACJI
INSTALACJA WENTYLACJI
ELEKTRYCZNE
HYDRAULICZNE
GAZOWNICZE
ŚLUSARSKIE
KONSERWATORSKIE
SKLEP Z KLIMATYZACJĄ
GALERIA
CIEKAWE LINKI
KONTAKT
CENNIK
płatności kartą płatniczą i kredytową na miejscu u klienta

Akceptujemy płatności kartą na miejscu u klienta

O NAS !!!

JESTEŚMY SAMODZIELNYMI I NIEZALEŻNYMI INSTALATORAMI WYKONUJEMY INSTALACJE

                                                      W BRANŻACH:

KLIMATYZACJI , POMP CIEPŁA , ELEKTRYCZNYCH , HYDRAULICZNYCH, SANITARNYCH GAZOWYCH, CENTRALNEGO OGRZEWANIA, OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO, CENTRALNEGO ODKURZANIA, WENTYLACJI , REKUPERACJI, PRZYŁĄCZY ELEKTRYCZNYCH , WODNYCH , KAMER , MONITORINGU , ALARMÓW, DOMOFONÓW 

ORAZ URZĄDZEŃ : KOTŁY I PIECE, KLIMATYZACJA I POMPY CIEPŁA, CENTRALE WENTYLACYJNE I REKUPERACJA. W niedługim czasie systemy solarne i pv fotowoltaika.

NASZA DEWIZA!!!

NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, SĄ TYLKO TRUDNE !!!

 

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani fachowcy  firma Instalator - Konserwator kładzie nacisk na podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników , częste szkolenia , szkolenia certyfikujące i autoryzacyjne , wszelkiego rodzaju uprawnienia , dzięki temu jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami które wdrażamy w system naszej pracy

Certyfikaty , Autoryzacje , Referencje , Szkolenia

 

 

         

               

 

 

                                         

 

 

 

Wymiennik

Szanujemy czas klienta jesteśmy dyspozycyjni punktualni i solidni , mówią o nas że jesteśmy skuteczni. W naszej pracy ważna jest dla nas estetyka wykonania i skuteczność działania, najważniejsze jednak jest zadowolenie klienta.

Wiemy z doświadczenia że dobrze jest móc liczyć na kogoś w sytuacjach awaryjnych, dla tego nigdy nie zostawiamy klienta samego sobie nawet jeśli w danym momencie nie możemy przyjechać , staramy się doradzić zdalnie lub w razie pilnych awarii prosimy o reakcję zaprzyjaźnione firmy. Nigdy też nie zdarzyło się nam umówić z klientem i bez uprzedzenia nie przyjechać . Niestety na rynku istnieją firmy nierzetelne które potrafią tylko obiecywać i nic poza tym , nasza firma nie należy do tej grupy -  śmiało można nas sprawdzić.

Każda nawet mała awaria jest dla nas ważna nie lekceważymy żadnego zgłoszenia i jeśli jest to tylko możliwe reagujemy natychmiast nie jest dla nas istotne czy to ma być np. montaż klimatyzacji czy też przegląd z odgrzybianiem , lub wymiana kranu dla nas liczy się klient oraz jego zlecenie, polityka firmy skupia się na tym by klient był zadowolony i polecał naszą firmę swoim znajomym to najlepsza reklama.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów oraz rynku Wykonujemy drobne naprawy i przeróbki w miarę możliwości od ręki ta usługa to" konserwator na telefon" "pogotowie elektryczne" "pogotowie hydrauliczne" "pogotowie ślusarskie" "pogotowie klimatyzacji" w razie jakichkolwiek awarii lub usterek proszę o kontakt tel. +48600774362 usługi konserwatorskie DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH ORAZ DLA FIRM ! Krótki czas reakcji.

Wymiennik

 

 

Wymiennik Podejmujemy się także większych inwestycji np. kompleksowe instalacje elektryczne , hydrauliczne , sanitarne, gazowe, instalacje klimatyzacji i wentylacji w mieszkaniach domkach jednorodzinnych oraz w kamienicach i firmach wszystkie instalacje wykonujemy kompleksowo i fachowo zgodnie z NORMAMI i ze sztuką , wykonujemy pomiary instalacji oraz tworzymy niezbędną do odbiorów dokumentację techniczną .

 

 

Posiadamy autoryzację wielu znanych firm na sprzedaż , montaż i serwis klimatyzacji oraz pomp ciepła między innymi marek takich jak AIRWELL, LG, FUJITSU, ORAZ INNYCH.

Posiadamy rozszerzone ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej firmy.

Wystawiamy faktury VAT.

Akceptujemy bezgotówkowe formy płatności terminy oraz karty płatnicze.

Prowadzimy sprzedaż klimatyzacji www.sklep.klimatyzacja-instalacja.pl zapraszamy serdecznie

Wymiennik

Posiadamy niezbędne uprawnienia:
Grupa I eksploatacja , dozór i pomiary elektryczne. E-1 D-1 do 30 kV
Grupa II eksploatacja , dozór i pomiary energetyczne. E-2 D-2
Grupa III eksploatacja , dozór i pomiary gazowe. E-3 D-3

Posiadamy certyfikaty na używanie i obrót SZWO Substancje Zubożające Warstwę Ozonową tak zwane F-GAZY.

Posiadamy uprawnienia do pracy na wysokości.

Kontakt

TELEFON: 600 774 362

Twój adres email lub telefon:

Twoje imię:

Twoje zapytanie:

ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO NA ZGŁOSZENIA
E-MAIL ODPOWIADAMY PO GODZ 19.00 LUB DNIA NASTĘPNEGO PRZED GODZ 7.00


Zobacz promocje i szczegóły - montaż klimatyzacji

Wszystkie prawa do zdjęć i treści zastrzeżone dla InstalatoKonserwator.pl. Ostatnia aktualizacja strony: 2018-08-15 07:26:04